ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13824022
*
nr 1382 4022
Spegel
73x39cm
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 mars 2021
kl 19:08:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 16:21:21
1
100 kr
1/3 12:55:45
2
500 kr
1/3 12:57:09
2
700 kr
1/3 19:00:46
1
300 kr
1/3 19:00:46
2
350 kr (Budbetjänt)
1/3 19:01:53
1
450 kr
1/3 19:01:53
2
500 kr (Budbetjänt)
1/3 19:02:43
1
600 kr
1/3 19:02:43
2
700 kr (Budbetjänt)
1/3 19:03:17
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1382 4022
Spegel
73x39cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/2 16:21:21 | 1 | 100 kr |
1/3 12:55:45 | 2 | 500 kr |
1/3 12:57:09 | 2 | 700 kr |
1/3 19:00:46 | 1 | 300 kr |
1/3 19:00:46 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
1/3 19:01:53 | 1 | 450 kr |
1/3 19:01:53 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
1/3 19:02:43 | 1 | 600 kr |
1/3 19:02:43 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
1/3 19:03:17 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27